Reference

S prodejem nemovitosti pod vedením p. Šimoníka jsem byla velmi spokojená. Měl zájem o to, aby byl spokojený nejen prodávající, ale i kupující. Komunikace operativní. Po celou dobu prodeje jsem měla dojem, že jsem v těch správných rukách. Mohu jen doporučit. Díky

Trachtulcova Eva

“Byla jsem velmi spokojena se spoluprací p. Šimoníka, teprve pod jeho vedením se našli vhodní nájemníci do mého bytu, což musím říct, že je v dnešní době, nadlidský úkol sehnat slušné lidi! Komunikace, spolupráce, pečlivost a cit pro tuto práci, vše na jedničku! Mohu jen včele doporučit!!!”

Jana Lehká

Touto cestou bych se rád podělil o svou pozitivní zkušenost s p. Adamem Šimoníkem. Jeho přístup v rámci zprostředkování koupi bytu byl profesionální a zcela bez problému. Velké plus vidím v jeho flexibilitě v případě domluvených prohlídek i řešení dotazů a připomínek po telefonu/emailu. Mohu doporučit.

Ing.Zdeněk Vetešník

Pana Šimoníka, který se staral o prodej naší nemovitosti mohu jen doporučit. Takto si představuji profesionály v oboru.

Jiří Vlach

Velká spokojenost s makléřem Adamem Šimoníkem. Zprostředkovával mi prodej chaty a vše bylo podle mých představ. Je pohotový, ochotný a má dobré připomínky.Vřele doporučuji.

Eva Šrůtková

Vše bez problémů. Super jednání a vše dotaženo k dokonalosti!

Martin Zehnula

Doporučuji pana Adama Šimoníka a to v jeho rychlosti, korektnosti a přímému jednání. Více takových.

Ing. Petr Wagner

Byl jsem velmi spokojen jak s rychlostí, s jakou jste reagovali, tak s jednáním a celkovým přístupem. Vaše služby mohu jedině doporučit.

Martin Novák

Adam is prompt, open-minded, resourceful and reliable. Great qualities in a real estate agent!

Alexander Anderlaar

Adam is a very friendly and helpful real estate agent. He always responded very quickly to any messages and was always willing to go out of his way if there were any issues. I would certainly recommend Adam if you're looking for a place to live in Olomouc.

Jonathon Lee

Pan Šimoník je opravdu profesionál na svém místě. Pracovitý člověk, na kterého je spolehnutí - vždy když jsem s ním jednal, nikdy nezklamal a splnil to, co slíbil. Doporučuji.

Václav Kryl

Profesionální přístup, výborná orientace na trhu nemovitostí a rychlé jednání. Doporučuji.

Robin Brož

Profesionální, rychlé a bezproblémové služby při prodeji nemovitosti. Doporučuji

Josef Davydov

Po dlouhé době jsem se setkala s velice seriózním a vstřícným přístupem. Pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu pomohl s vaší bytovou situací, tak se na p. Šimoníka rozhodně můžete obrátit.

Andrea Kupčáková

Pan Šimoník je ztělesněním toho, co realitnímu trhu, potažmo službám obecně, dlouhodobě chybí. A to je skutečný zájem o klienta a snaha udělat maximum pro jeho spokojenost. A to nemluvím o milém a vstřícném jednání a hezkém úsměvu. Vřele doporučuji.

Zuzana Fajmontová

“Spolupráce s panem Šimoníkem při prodeji bytu byla přímo nadstandardní. Pan Šimoník byl skvěle připraven a jeho prohlídky byly opravdu ukázkové, zjistil si veškeré informace o nemovitosti, zajistil podklady, krásné fotky a jeho orientace na potenciální zákazníky byla přesná, komunikace výborná. Díky panu Šimoníkovi jsem byt prodala bez starostí a s vědomím, že se o prodej stará profesionál. Pan Šimoník je realitní makléř na svém místě. Již nyní jsem pana Šimoníka doporučila všem přátelům.”

Tereza Šromová

Adam is a great guy and I can very much recommend this estate agent!

Marcela Priestly

S prací, pomocí a přístupem pana Adama Šimoníka jsem byla velmi spokojená. Byl velmi ochotný, spolehlivý a vše probíhalo bez problému.

Klukavá Barbora

S prací a hlavně přístupem makléře Adama Šimoníka jsem byla velmi spokojena. Velmi doporučuji jeho služby.

Mirka Mlčáková

Musím se podělit o svou pozitivní zkušenost s makléřem Adamem Šimoníkem. V pátek ve 4 hodiny jsme měli domluvenou schůzku ohledně pronájmu bytu který vlastním. V 6 hodin přišel první zájemce, byt se mu líbil. V pondělí se podepsala smlouva. Vše proběhlo hladce a bez zbytečných formalit. Vřele doporučuji.

Aleš Kozelský

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů