Pronájem obchodních prostor Horní náměstí Olomouc

K pronájmu nabízíme komerční prostory o celkové rozloze 62 m² v historickém centru města Olomouce. 

Popis nemovitosti

Prostory s výlohu a dvěma samostatnými vstupy jak z Horního náměstí tak z rušné obchodní pasáže dispozičně nabízí komerční plochu 48 m². Součástí pronájmu je zrekonstruované zázemí pro zaměstnance (14 m²), které se dělí na kuchyňku s dřezem a sociální zařízení s umyvadlem a samostatným WC. Nájemci se zde nabízí možnost využití této komerční dispozice například jako prodejna, výdejna pro e-shop nebo pobočka firmy poskytující služby. Ohřev vody v těchto prostorách je řešen plynovým kotlem. Vytápění prostor je prostřednictvím elektrických přímotopů. Prostory se pronajímají nezařízené. Volné od dle domluvy. Cena nájemného nezahrnuje paušální poplatek ve výši 1546 Kč měsíčně. Náklady za El. energie jsou určeny k přepisu na nájemníka. Volné ihned. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte prosím certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 30 000 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář