Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem kosmetického studia (17 m²) Olomouc centrum PRONAJATO

K pronájmu nabízíme klimatizované komerční prostory v historickém centru města Olomouce.

Prostory, které byly zkolaudovány jako kosmetické studio, se nachází v 1.patře cihlového činžovního domu v ulici Sokolská.

Popis nemovitosti

Dispozičně nabízí vstupní a spojovací chodbu, dvě místnosti z čehož je jedna místnost s oknem do ulice vybavenou umyvadlem a skladovací komoru, která také může sloužit jako šatna pro zaměstnance. Prostory jsou vybavené klimatizační jednotkou a kosmetickým křeslem. Prostory s umyvadlem svojí dispozicí přímo vybízí k realizovaní podnikatelského záměru - Kosmetické studio. Studio je nedílnou součástí salónu krásy s dlouholetou tradicí, který dispozičně dále nabízí kromě společné čekárny, masáží, kadeřnictví, sociálního zázemí pro klienty a zaměstnance také bar jako přidanou hodnotu pro klienty při čekání na Vaše služby. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu a paušální poplatek za energie ve výši 1500 Kč + provizi pro RK. Prostory jsou volné od ihned. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 5000 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář