Pronájem komerčních prostor, 83 m² Ztracená Olomouc

K pronájmu nabízíme komerční prostory (83 m²) v historickém Centru města Olomouc.

Klimatizované prostory s výlohami do ulice se nachází v přízemí cihlového polyfunkčního domu na ulici Ztracená.

Popis nemovitosti

Přízemní patro prostor nabízí prostornou komerční plochu s minibarem, a zázemí pro klienty s kuchyňkou, toaletou a sprchovým koutem. Zázemí pro zaměstnance které je situováno v suterénu nabízí šatnu, dvě skladovací místnosti, místnost s umyvadlem pro případnou budoucí realizaci kuchyňky a toaletu s předsíňkou s umyvadlem. Poslední podnikatelský záměr pro který byly tyto prostory zkolaudovány je Tattoo salón. Prostory dispozičně nabízí budoucímu nájemci možnost využití prostor jako kadeřnictví, barber shop, kosmetika, masáže a a nebo jako pobočka firmy nabízející služby. Volné od 1.4.2021. Paušální poplatek vytápění prostor, vzduchotechniku a vodu jsou řešeny formou paušálního poplatku 3000 Kč + DPH. Náklady za el. energii jsou určeny s přepisem na budoucího nájemníka. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu + provize pro RK. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 14 000 Kč + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář