Pronájem komerčních prostor Komenského - Olomouc

K pronájmu nabízíme komerční prostory s se širokou možností využití v přízemí činžovního domu v ulici Komenského v nedaleko centra historického města Olomouce.

Popis nemovitosti

Obchodní prostor o rozloze 19 m² má vlastní vchod, výlohu do ulice a samostatné WC pro zaměstnance, vše v kvalitním standardu s možností klientských změn. Možnost využití jako obchod nebo kanceláře . Prostory s umyvadlem se nachází v lokalitě s perfektní občanskou vybaveností v okolí. Náklady související s provozem jsou řešeny formou záloh ve výši 300 Kč měsíčně za vodné a stočné, el. eng. je určena s přepisem na nájemníka. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu + provizi pro RK. Pro více informací kontaktujte makléře.

Fotogalerie

Cena 6500 Kč měsíčně ( + energie ) + provize pro RK

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář