Pronájem komerčních prostor 21 m² Horní nám. Olomouc

Nabízíme k pronájmu nezařízené komerční prostory bývalé cestovní kanceláře situované v samotném srdci města Olomouce.

Popis nemovitosti

Komerční prostory s prosklenou výlohou se nachází v historické Pasáži – frekventované spojnici mezi Horním náměstím a třídou Svobody. Místo lze využít pro obchodní nebo kancelářské účely. Součástí interiéru je samostatné WC pro zaměstnance. Cena pronájmu je 6 000 Kč + paušální služby 600Kč měsíčně. Náklady za el. eng. El. energie jsou určeny k přepisu na nájemníka. V případě zájmu ze strany budoucího nájemce lze po dohodě odkoupit stávající vybavení prostor. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu.. Volné ihned. Pro více informací nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 6000 Kč měsíčně + energie (+ provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář