Pronájem komerčních prostor 47 m² - 1. Máje - Olomouc

K pronájmu nabízíme komerční prostory o výměře 47 m² v historickém centru města Olomouce na ul. 1. Máje.

Popis nemovitosti

Klimatizované prostory po kompletní rekonstrukci s výlohou do rušné ulice a samostatným vchodem svoji dispozicí přímo vybízí k realizaci podnikatelských záměrů jako jsou kanceláře formou open-space, sídlo banky, prodejna, showroom, výdejna pro e-shop nebo pobočka firmy poskytující služby. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu. Náklady za energie jsou řešeny formou měsíčního paušálního 3000 Kč měsíčně. V případě zájmu se nájemci nabízí také možnost pronájem přilehlé prosklené kanceláře 10 m² situované v 2.NP s výhledem do obchodních prostor. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu.
V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte prosím certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 15 000 Kč měsíčně + energie

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář