Pronájem komerčních prostor 46 m² - Ztracená - Olomouc

K pronájmu nabízíme komerční prostory 46 m² s výlohou do frekventované ulice v centru města Olomouce

Popis nemovitosti

Prostory se nachází v přízemí činžovního domu v ulici Ztracená. Jejich součástí je prodejní plocha o rozměru 30 m², dále místnost pro přípravu pokrmů 12 m², úklidová komora, sklad a také zázemí pro zaměstnance rozdělené na šatnu a WC s předsíňkou s umyvadlem. Provozovna představuje ideální příležitost, jak si zařídit vlastní bistro nebo třeba prodejnu potravinářských výrobků. Pokud tedy máte podnikání v genech, neváhejte a přijďte si ji prohlédnout, volná bude od 1. 12. 2020. Prostory se pronajímají nezařízené - bez stávajícího vybavení bistra. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů + provizi pro RK. Vodné je účtováno dle spotřeby a el. eng je určena s přepisem na nájemníka. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím, realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 12 000 Kč měsíčně + energie (+ provize pro RK)

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář