Pronájem kancelářských prostor 149 m² ul. Pekařská - Olomouc

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory 149 m² v historickém centru města Olomouce.

Popis nemovitosti

Prostory, které proběhli kompletní rekonstrukcí a jsou osazené novými plastovými okny se nachází ve druhém patře cihlové polyfunkční budovy s výtahem na ulici Pekařská. Dispozice těchto prostor nabízí školící místnost, 3 neprůchozí kanceláře, jednu průchozí kancelář, archiv s balkónem a zázemí pro zaměstnance.
Zázemí pro zaměstnance je rozděleno na samostatnou kuchyňku s kuchyňskou linkou a dřezem, jídelnu, šatnu, úklidovou místnost a dvě toalety s místností s umyvadlem samostatným WC. Vytápění prostor je řešeno prostřednictvím plynového kotle. Ohřev vody zajišťuje 50 litorový el bojler. Dispozice těchto prostor vybízí k realizaci podnikatelských záměrů jako je sídlo firmy a nebo administrativa. Nedílnou součástí a přidanou hodnotou tohoto pronájmu jsou 2 garážová parkovací místa a sklepní kóje situovaná v suterénu budovy. Volné od 1.11.2020. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu + provizi pro RK. Náklady za energie související s pronájmem těchto prostor (el. + plyn) jsou určeny s přepisem na nájemníka + vyúčtovatelná záloha za vodu ve výši 500 Kč měsíčně. Paušální poplatek za úklid a osvětlení veřejných prostor ve výši 1000 Kč měsíčně. V případě zájmu o bližší informace, nebo sjednání prohlídky, kontaktujte prosím certifikovaného realitního specialistu.

3D scan

Fotogalerie

Cena 23 000 Kč měsíčně + energie (+ provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář