Pronájem kancelářských prostor 52 m² Litovelská Olomouc

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory (52 m²) nedaleko historického centra města Olomouce.

Popis nemovitosti

Prostory které prošly částečnou rekonstrukcí v roce 2018 jsou situovány ve 2. patře cihlové polyfunkční budovy na ulici Litovelská a dispozičně nabízí dvě průchozí a jednu kancelář, chodbu s kuchyňkou, která je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, koupelnu s umyvadlem a sprchovým koutem a samostatné WC.
Volné Ihned. Náklady související s provozem těchto prostor jsou řešeny formou vyúčtovatelných záloh ve výši 1500 Kč měsíčně. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu + provize pro RK. Volné od 1.2.2021.

Pro více informací, nebo sjednání prohlídky, kontaktujte prosím certifikované realitního specialistu.

3D scan

Fotogalerie

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář