Pronájem bytu 1+1 (20 m²) Školní - Olomouc

K pronájmu nabízíme byt 1+1 (20 m²) v historickém centru města Olomouce.

Bytová jednotka, která prošla vkusnou rekonstrukcí v roce 2015 se nachází v 1.patře cihlové budovy na ulici Školní.

Popis nemovitosti

Dispozičně nabízí vstupní chodbu s kuchyňkou, neprůchozí pokoj a koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, lednicí a dvou plotýnkovým el. vařičem.
Vytápění bytu je řešeno prostřednictvím plynového kotle, který také zajišťuje ohřev vody. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu + provize pro RK. Vyúčtovatelná záloha za vodu je ve výši 400 Kč měsíčně. Náklady za el. energii a plyn jsou určeny s přepisem na budoucího nájemníka. Volné ihned. Nemovitost se nachází v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Pro více informací nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

 

3D scan

Fotogalerie

Cena: 6000 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář