Pronájem bytu 2+1, 43m² - ul. Rožňavská - Olomouc

K pronájmu nabízíme byt 2+1 po rekonstrukci o celkové rozloze 43 m² v Olomouci na ul. Rožňavská.

Popis nemovitosti

Tato nezařízená bytová jednotka se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem a možností využití společných prostor kolárny a kočárkárny. Dispozice tohoto bytu nabízí vstupní a spojovací chodbu, jeden průchozí a jeden neprůchozí pokoj, kuchyň, která je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem a plynovým sporákem s el. troubou a koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. Podlahy obytných pokojů a spojovací chodby jsou řešeny formou PVC. V koupelně je podlaha keramická. Náklady za energie jsou hrazeny formou záloh 2500 měsíčně. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu + provize pro RK. Volné ihned. Byt se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybavenosti a s jednoduchou dostupnosti z centra města prostřednictvím MHD. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte prosím makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 9500 Kč měsíčně + energie (+ provize pro RK)

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář