Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 (43m²) ul. Rožňavská Olomouc

Částečně zařízená bytová jednotka se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem na ul. Rožňavská

Popis nemovitosti

Částečně zařízená bytová jednotka se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem na ul. Rožňavská. Dispozice nabízí vstupní a spojovací chodbu, dva pokoje, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Kuchyň je vybavena která je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem pračkou a el. sporákem s el. troubou digestoří. Podlahy obytných pokojů a spojovací chodby jsou řešeny formou PVC - linolea. V koupelně je podlaha keramická. Náklady za služby spjaté s užíváním bytu jsou jsou hrazeny formou záloh - inkasa ve výši 2500 Kč měsíčně. Náklady za el. energii jsou určeny k přepisu na budoucího nájemce. Panelový dům, ve kterém se bytová jednotka nachází prošel revitalizací, je zateplen a osazen plastovými okny s dvojskly. Budoucí nájemce zajisté ocení možnost využití společné kolárny a kočárkárny situované v suterénu domu. K bytu náleží sklepní kóje situovaná v suterénu domu. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu. Byt je ideální pro max. 2 osoby. Volné dle domluvy. Tato nemovitost se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybavenosti a s jednoduchou dostupnosti do centra města prostřednictvím MHD. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

Fotogalerie

Cena 11 000 Kč měsíčně + energie (+ provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář