Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu (37 m²) 1+1 Horní náměstí Šternberk

K pronájmu nabízíme zařízenou bytovou jednotku 1+1 v historickém centru města Šternberk.

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme zařízenou bytovou jednotku 1+1 v historickém centru města Šternberk. Bytová jednotka s vnitřní užitnou plochou 37 m² se nachází v 1.patře cihlového domu bez výtahu na Horním náměstí. Tento byt dispozičně nabízí obývací pokoj, kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem sklokeramickou varnou deskou, el. troubou a lednicí s mrazákem. Obývací pokoj, který je částečně rozdělen vestavnou skříní, je vybaven rozkládací pohovkou a komodou. Seznam vybavení bytu lze po dohodě s pronajímatelem upravit na základě požadavků ze strany budoucího nájemce. Podlahy v obývacím pokoji a v kuchyni jsou řešeny formou plovoucích podlah. Ostatní podlahy v bytě jsou keramické. Ohřev vody je zajištěn prostřednictvím. el. bojleru. Vytápění bytu zajišťují el. sálavé konvektory značky Ecoflex.
Byt, který bude před předáním novým nájemcům vymalován je volný k nastěhování od 1.10.2022

Poplatky za energie a služby jsou řešeny formou vyúčtovatelných záloh - inkasa za vodné a stočné ve výši 600 Kč. Zálohy za el. energii jsou určeny k budoucímu přepisu na nájemce. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu.

Byt je ideální pro max. 2 osoby.

Nemovitost se nachází v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Cena 6 900 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář