Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+kk (69 m²) ul. Sokolská Olomouc REZERVOVÁNO

K pronájmu nabízíme částečně zařízený byt 3+kk v historickém centru města Olomouce.

Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu na ulici Sokolská.

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme částečně zařízený byt 3+kk v historickém centru města Olomouce. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu na ulici Sokolská. Dispoziční dominantu této nemovitosti tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybavený kuchyňskou linkou s dřezem, plynovým sporákem s el. troubou a lednicí z mrazákem. Dispozice bytu dále nabízí vstupní a spojovací chodbu, dva samostatné a neprůchozí pokoje a koupelnu s umyvadlem, vanou a toaletou. Podlahy pokojů, které byli nedávno osazeny plastovými okny s dvojskly, jsou řešeny formou parket. Vytápění bytu je řešeno prostřednictvím radiátorů napojených na plynový kotel, který také zajišťuje ohřev vody. Budoucí nájemci zajisté ocení možnost užívání společné zahrady situované v klidovém vnitrobloku za domem, kde je také situovaná společná kolárna.
Poplatky za služby spjaté s užívám bytu včetně vodného a stočného jsou řešeny formou inkasa ve výši 400 Kč za osobu / měsíc. Náklady za elektřinu a plyn jsou určeny k přepisu na nájemníky. Byt je připraven k případnému okamžitému nastěhování. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Vzhledem k dispozici bytu a lokalitě ve které se nachází je toto bydlení ideální pro studenty, kteří jsou zde vítáni.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 13 000 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář