Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk (32m²) ul. Školní Olomouc

K pronájmu nabízíme byt 1+kk (32m²) přímo v historickém srdci centra města Olomouce.

Bytová jednotka ,která prošla kompletní revitalizací, se nachází v přízemí cihlového domu na ulici školní.

Popis nemovitosti

Dispoziční dominantu této nemovitosti tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a skladovací komorou. Kuchyňská linka s dřezem je vybavena lednicí s mrazákem. Dispozice dále nabízí předsíň a koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na podlaze v obývacím pokoji byl instalován nový koberec. Ostatní podlahy v bytě jsou řešeny kombinací linolea (pvc) a keramických podlah.
Vytápění bytu je řešeno prostřednictvím radiátorů napojených na elektrokotel. Ohřev vody zajišťuje el. boiler.
Náklady za služby spjaté s užíváním bytu jsou řešeny formou vyúčtovatelných záloh za vodné a stočné výši 400 Kč měsíčně. Náklady za el. energii jsou určeny k přepisu na budoucího nájemníka. Byt je ideální pro max. 2 osoby, bez domácích mazlíčků. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu. Volné ihned. Nemovitost se nachází v centru města Olomouce - lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 8 000 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář