Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčních prostor - Bistro ul. Denisova Olomouc

K pronájmu nabízíme částečně zařízené komerční prostory (122 m²) situované v historickém centru města Olomouce.

Prostory zkolaudované pro podnikatelský záměr bistro a restaurace se nachází v přízemí činžovního domu na frekventované ulici Denisova.

Popis nemovitosti

Dispozičně tyto prostory nabízí bistro se sociálním zázemí pro hosty, šatnu pro zaměstnanace, kuchyň a sociální zázemí pro zaměstnance . Součástí tohoto pronájmu je také místnost v 1.NP domu o velikosti 16 m² ,se samostatným sprchovým koutem a toaletou, kterou lze používat například jako služební byt a nebo případně jako kancelář. Vzhledem k možnosti provozu přilehlé letní zahrádky situované v zadním traktu domu se nabízí využití prostor v podobě bistra, čajovny, vinárny, restaurace apod.
Zálohy za energie spjaté s provozem těchto prostor (elektřina a plyn) jsou určeny k přepisu na budoucího nájemníka. Záloha za vodné a stočné je ve výši 1000 Kč měsíčně. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši tří nájmů. Tyto prostory jsou volné od 1.8.2022.
V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky, prosím,  kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

15 000 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář