Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem ateliéru 2+kk 68 m² - ul. Havlíčkova Olomouc

K pronájmu nabízíme ateliér (68 m²) s dispozicí 2+kk v historickém centru centra města Olomouce.

Ateliér, který prošel částečnou rekonstrukcí a s okny do klidového vnitrobloku, se nachází v přízemí cihlového činžovního domu na ulici Havlíčkova.

Popis nemovitosti

Dispoziční dominantu zde tvoří průchozí místnost s kuchyňskou linkou. Kuchyňská linka je vybavena dřezem, sklokeramickou varnou deskou a el. troubou. Dispozice dále nabízí neprůchozí místnost, spojovací chodbu, koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou. Vytápění a ohřev vody je zajištěn prostřednictvím plynového kotle. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu. Měsíční za vodu + osvětlení a úklid společných prostor je ve výši 1000 Kč měsíčně. Zálohy za el. energii a plyn jsou určeny s přepisem na nájemníka Volné od 1.10.2022. Tato nemovitost se nachází v žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Toto bydlení je ideální pro max. 4 osoby.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

 

3D scan

Fotogalerie

Cena 12 000 Kč měsíčně + energie ( + provize pro RK )

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář