Prodej - rodinný dům 564 m² se zahradou 555 m² Olomouc - Chomoutov

K prodeji nabízíme rodinný dům 564 m² se zahradou zahradou 555 m² v ulici Dalimilova v městské části Olomouc -  Chomoutov. 

Cena za nemovitost 7 250 000 Kč + provize pro RK, včetně právního servisu 

Popis nemovitosti

Jedná se o dvoupodlažní zděnou stavbu s užitnou plochou 564 m². Místnosti v 1.NP jsou v současné době využívány jako pekárna cukrářské výroby a cukrárna. Součástí nebytových prostor jsou také sklady, kuchyně a provozní a hygienické zázemí.
V 2. NP se nachází salonek/bistro 90 m² s posezením pro 60 hostů, přístupný vnitřním schodištěm z cukrárny, a byt 4+1, který má samostatný vchod skrze schodiště vedoucí ze dvora. Dispozice bytu o výměře 128 m² zahrnuje čtyři neprůchozí pokoje, koupelnu s vanou a toaletou, předsíň a kuchyň vybavenou kuchyňskou linkou na míru a vestavěnými spotřebiči.
Prostory byly v průběhu let postupně modernizovány a dům je tak v dobrém stavebně technickém stavu.
Stavba má sedlovou střechu a zateplené štítové stěny. Náleží k ní také zahrada o rozloze 900 m², krytý bazén a venkovní altán. Díky své dispozici je dům více než vhodný pro pohodlný rodinný život. Zároveň jej lze využívat i pro účely podnikání, případně spodní patro přebudovat na malometrážní bytové jednotky a vytvořit tak ideální mezigenerační bydlení.
Nemovitost je zasazena do příjemné lokality s dobrou občanskou vybaveností, v blízkosti se nachází autobusová zastávka, restaurace, prodejna smíšeného zboží i střední škola. Ve vzdálenosti do dvou kilometrů je dostupná také pošta a lékárna.

Možnost financování nemovitosti lze bez poplatku konzultovat s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku domu kontaktujte, prosím, makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 7 450 000 Kč (včetně právního servisu a provize pro RK)

Kontaktní formulář