Prodej, Rodinný dům 220m² s pozemkem 805m² Samotišky

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme rodinný dům se zahradou v obci Samotišky vzdálené 3 km od města Olomouce.

Jeho výhodou je nejen klidná lokalita, ale také pestrá nabídka pasivního i aktivního odpočinku v podobě krytého bazénu, dvorku s basketbalovým košem, zimní zahrady či prostorné terasy s krbem.

Cena za nemovitost 7 650 000 + provize pro RK.

Popis nemovitosti

Přízemí dvoupodlažního cihlového domu tvoří kuchyň s jídelnou a spíží, obývací pokoj, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, dále jeden menší pokoj a spojovací hala se schodištěm do patra. Příjemným benefitem je terasa a zimní zahrada. První patro zahrnuje tři neprůchozí pokoje, z nichž dva mají přímý vstup na lodžii s výhledem na Olomouc. Součástí patra je také koupelna s vanou, toaletou a bidetem. 
K domu patří travnatý pozemek s drobnými okrasnými keři a ovocnými stromy. Vedle dřevin se na něm nachází také terasa s krbem, krytý bazén (6 m x 3,5 m), technický přístavek a garáž, která je dispozičně rozdělena na dvě parkovací stání a dílnu jako samostaná stavba na pozemku (40 m²). Prostory dílny je možné využít jako zázemí pro úschovu zahradního nářadí nebo nábytku. K aktivní zábavě dobře poslouží nejen bazén, ale i dvorek s basketbalovým košem. Hned vedle pozemku leží rybník. 
Dům je napojen na domácí čistírnu odpadních vod. Vytápění domu a rozvod horké vody je zajištěn prostřednictvím plynového kotle. Okna jsou řešena formou dřevěných euro oken s dvojskly. Interiér je přístupný hlavním vchodem, nebo dveřmi přes terasu a zimní zahradu. Kolaudace domu proběhla v roce 2000. K domu je vypracovaná studie přestavby v rámci realizace projektu podkrovní bytové jednotky.
Městská část Samotišky, ve které se rodinný dům nachází, je vzdálená pouhé tři kilometry od Olomouce. Lokalita nabízí veškerou základní občanskou vybavenost – od školy, mateřské školky a obchodu se smíšeným zbožím až po sportovní park, dětské a fotbalové hřiště. Kromě praktických služeb nabízí Samotišky také společenské vyžití – kromě oblíbené nedaleké zoo nebo místní hospůdky můžete během procházky po okolí navštívit například známou poutní baziliku na Svatém Kopečku. Lokalita dále nabízí nedaleké Golfové hřiště Véska nebo lyžařské středisko Hlubočky vzdálené 5 Km.
Dům je volný ihned. Možnost financování nemovitosti lze řešit bez poplatku s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte prosím makléře.

Fotogalerie

Kontaktní formulář