Prodej Rodinný dům, 214 m² se zahradou 98 m² Bystročice

Ve výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji Rodinný dům 5+1 v obci Bystročice vzdálené 9 Km od města Olomouce.

Částečně podsklepený dvou podlažní dům ze smíšeného zdiva se nachází v klidné lokalitě na okraji obce.

 

Popis nemovitosti

Přízemní patro domu, které je osazeno bezpečnostními plastovými okny značky Pilkington ,dispozičně nabízí vstupní chodbu, ložnici, obývací pokoj s krbem, jídelnu, kuchyni, spojovací halu se schodištěm do 1. patra, sklepa a zahrady, dvě samostatné WC a koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem. Součástí přízemního patra jsou tři samostatné místnosti - dílna, prádelna s kuchyňským koutem a technická místnost, které mají individuální přístup ze zahrady. V 1. patře které je osazeno plastovými okny se nachází spojovací chodba se vstupem na terasu, tři samostatné neprůchozí pokoje s okny do ulice a jeden průchozí pokoj s oknem do zahrady.
Půda s pod sedlovou střechou nabízí úložný prostor s užitnou plochou o rozloze 12 m² Vytápění domu je řešeno prostřednictvím ústředního topení napojené na plynový kotel, který je umístěn mimo obytnou část domu a je napojen na individuální komín. Centrální regulace vytápění zajišťuje termostat a nainstalované termostatické regulační hlavice v každé místnosti. V zimních měsících se zde nabízí možnost vytápění domu prostřednictvím krbu, který díky krbové vložce a průduchům rozvadí teplo do dalších místností v domě.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a dálkový vodovod. Oba vstupy do domu jsou osazeny prosklenými bezpečnostními dveřmi značky Bedex. Ohřev vody je zde zajištěn prostřednictvím dvojice bojlerů 120L a 50 L. Rozvod vody v domě je v plastu. Součástí prodeje je zahrada 98 m², s terasou 25 m², situovaná na pozemku za domem a venkovní terasou 25 m², kruhovým venkovním bazénem s objemem cca 8 m³ a technickým přístavkem. Na pozemku se nachází okrasné stromy, keře a skalka. Volné dle domluvy. Možnost financování nemovitosti lze řešit bez poplatku s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte prosím makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 3 990 000 Kč včetně provize pro RK a právního servisu

Kontaktní formulář