Prodej - Rodinný dům, 160 m² s pozemkem 904 m² - Vilémov REZERVOVÁNO

K exkluzivnímu prodeji nabízíme rodinný dům 160 m² s pozemkem 904 m² v obci Vilémov. Částečně podsklepený dům ze smíšeného zdiva a dispozicí 4+1 je určen ke kompletní rekonstrukci a nabízí tak budoucími majiteli případné rozšíření obytné části domu formou podkrovních místností.

Popis nemovitosti

Dispozice domu, který prošel rekonstrukcí v roce 1980, nabízí dispozičně vstupní a propojovací chodbu se vstupem do podkroví, tři průchozí pokoje, neprůchozí ložnici, kuchyň, spižírnu, tři skladovací místnosti z nichž jedna nabízí do budoucna realizaci garáže se samostatným vjezdem z ulice, koupelnu, samostatné WC a sklep. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V současné době je vytápění domu řešeno prostřednictvím kombinace plynových topidel WAF a topidla na tuhá paliva. Zahrada 664 m², kde je situován zděný samostatně stojící technický přístavek a studna s užitkovou vodou, je osázena ovocnými stromy. Možnosti financování nemovitosti lze bezplatně konzultovat s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o bližší informace, kontaktujte prosím realitního makléře.

Fotogalerie

Cena 1 690 000 Kč (včetně provize pro RK a právního servisu

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář