Prodej domu 100 m² pozemkem 1765 m² Litovel Unčovice - REZERVOVÁNO

K exkluzivnímu prodeji nabízíme rodinný dům s pozemkem 1765 m² v obci Unčovice. 

Popis nemovitosti

Stavení ze smíšeného zdiva v původním stavu určenému ke kompletní rekonstrukci bylo v minulosti využíváno jako zemědělská usedlost s možností chovu domácích zvířat. Přízemní obytná část této nemovitosti nabízí vstupní a spojovací chodbu, kuchyň, průchozí obývací pokoj, dva menší pokoje a kotelnu. V 1. patře jsou situovány dvě místnosti se sníženým stropem o celkové rozloze 56 m² . Nemovitost nabízí d podlažní prostorné podkroví, které bylo využíváno jako sklad sena a krmiva pro hospodářská zvířata. Součástí zastavěné plochy a nádvoří o rozleze 626 m² a samostatným vjezdem z ulice jsou také 3 technické místnosti o celkové rozloze 46 m² sloužící v minulosti jako zázemí pro chov zvířat, kopaná studna s užitkovou vodou o hloubce 10 m, suché WC, odpadní jímka 7 m³ , sklep 9 m² a samostatný zděný technický přístavek 13 m² sloužící jako zázemí pro chov drůbeže. Vytápění domu je řešeno prostřednictvím kotle na tuhá paliva. Nemovitost je napojena na obecní vodovod plynovod a el. eng. Obecní splašková kanalizace je situována cca 30 m od domu pod přilehlou asfaltovou komunikací. Vzhledem ke stáří budovy nebyl vypracován energetický štítek PENB a tak je publikována třída G. Travnatá zahrada za domem 1139 m² je osázena ovocnými stromy a okrasnymi keři. Pro více informací nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

Fotogalerie

Cena 2 380 000 Kč (včetně právního servisu a provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář