Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu (303 m²) s pozemkem 1002 m² Liboš

K exkluzivnímu prodeji nabízíme rodinný dům s dispozicí 6+2 a pozemkem 1002 m2obci Liboš na Olomoucku.

Třípodlažní podsklepený dům s obytným podkrovím prošel kompletní rekonstrukcí dokončenou v roce 2010.

Jeho velkorysá dispozice nabízí možnost dvougeneračního bydlení.

Popis nemovitosti

Přízemní patro s užitnou plochou 99 m2 tvoří vstupní chodba se schodištěm do sklepa a prvního patra, spojovací chodba, tři neprůchozí pokoje, kuchyň s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna s vanou, umyvadlem a sprchovým koutem a také samostatná toaleta s umyvadlem.

První patro domu, taktéž s užitnou plochou 99 m2, je dispozičně rozděleno na předsíň se vstupem na jihozápadně orientovanou terasu, spojovací chodbu, kuchyň s kuchyňským a jídelním koutem a dále na dětský pokoj, ložnici, obývací pokoj s krbem, koupelnu s vanou, umyvadlem a sprchovým koutem a samostatnou toaletu s umyvadlem. Ze spojovací chodby v prvním patře vedou mlynářské schody do obytného podkroví (40 m2).

Zateplené a klimatizací vybavené podkroví bylo vybudováno v roce 2017. Nachází se v něm jeden pokoj a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Střecha je izolována minerální vatou.

Součástí domu je také sklepní část (52 m2). Ta se dělí na tři skladovací komory a technickou místnost.

Vytápění domu je řešeno samostatně pro jednotlivá patra. Systém pro přízemí, který lze v budoucnu připojit ke kotli na tuhá paliva, se nachází ve sklepě. Teplo v prvním patře zajišťuje kombinace krbu na tuhá paliva a topení napojeného na plynový kotel, který je umístěn v podkroví. Ohřev vody má na starost v přízemí el. bojler. V 1.patrě je ohřev vody řešen prostřednictvím plynového kotle se zásobníkem.

Dům je zateplen a osazen plastovými okny s dvojskly. Podlahy obytných místností v
domě jsou řešeny formou laminátových podlah (první patro) a PVC linolea v kombinaci
s celoplošnými koberci (přízemí). Ostatní podlahy v domě jsou keramické. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, obecní vodovod, tlaková kanalizace).

Dominantu dvora tvoří zděný přístavek (60 m2) s celoročně využitelným bazénem (25 m3) a saunou. Bazén je vytápěn prostřednictvím tepelného čerpadla. V zimních měsících je možné ohřát vodu prostřednictvím důmyslného otopného systému napojeného na samostatný kotel na tuhá paliva. Na dvoře se nachází i tři technické místnosti, které v současné době plní funkci skladů a dílny. Na střeše dílny je umístěn fotovoltaický systém, který snižuje celkové náklady za užívání domu. Nový majitel bude mít k dispozici také příjemné venkovní posezení, zastřešené parkovací stání, dětské hřiště a kůlnu pro ukládání dřeva.

Částečně oplocená zahrada se studnou je situována v klidovém vnitrobloku. Osvěžující stín zde poskytují ovocné a okrasné stromy a keře.

Obec Liboš nabízí veškerou základní občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do centra Olomouce jak autem, tak také autobusem (vzdáleno cca 16 minut jízdy).

V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím,
certifikovaného realitního makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

penb_front

Cena 8 990 000 Kč (včetně právního servisu a provize pro RK)

Kontaktní formulář