Prodej rodinného domu 435m² Kozlovice Přerov REZERVOVÁNO

K exkluzivnímu prodeji nabízíme dvougenerační rodinný dům v Přerově - městské části Kozlovice.

Popis nemovitosti

Cihlový dům, která byla postaven v roce 1996, se nachází na ulici Grymovská. Přízemní patro této nemovitosti se třemi individuálními vstupy, garáží a dvěma venkovními zastřešenými parkovacími místy přímo vybízí k realizaci podnikatelských záměrů, jako jsou sídlo firmy nebo dílna. Dispozičně nabízí vstupní halu s kuchyňskou linkou a krbem, prostornou spojovací chodbu se schodištěm do 1. patra, kancelář, garáž (27m2) a sociální zázemí s toaletou a umyvadlem. Krb na tuhá paliva zajišťuje prostřednictvím průduchů vytápění haly v přízemí a obývacího pokoje v 1. patře.
Dominantu 1. patra této nemovitosti tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou a vstupem na slunnou terasu (55m2) orientovanou na západ, která byla vybudována v roce 2012. Dispozice 1. patra dále nabízí spojovací chodbu se schodištěm, dvě samostatné neprůchozí místnosti a koupelnu s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dispoziční řešení podkrovního patra zahrnuje prostorný obývací pokoj (50m2) s kuchyňskou linkou a vstupem na zastřešenou lodžii (22m2). Prostor dále nabízí spojovací chodbu se schodištěm a vstupem na půdu, dvě samostatné neprůchozí pokoje se střešními okny a koupelnu s vanou, umyvadlem a toaletou. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na centrální plynový kotel, který také zajištuje ohřev vody. Na své si přijdou početnější rodiny i majitelé firem se záměrem vybudovaní vlastní základny pro podnikaní. Tato nemovitost je připojena na veškeré inženýrské sítě.
Elektrické rozvody jsou v mědi a rozvod vodovodního potrubí je v plastu.
Nemovitost se nachází v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra města. V těsné blízkosti se nachází veřejná sportoviště, lesy, řeka, a známá cyklostezka Bečva, která Vás provede na kole nebo bruslích přes celé Valašsko a Hanou.
Financování nemovitosti lze bez poplatku konzultovat s nezávislým finančním poradcem. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 3 790 000 Kč (včetně právního servisu a provize pro RK)

zaver_se_suchosem

Kontaktní formulář