Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 144 m² s pozemkem 1072 m² Držovice

K exkluzivnímu prodeji nabízíme rodinný dům s 1072 m² v obci Držovice.

Popis nemovitosti

Budova ze smíšeného zdiva byla zasažena požárem a tak je její stav určen dle posudku statika k částečné demolici a následné kompletní rekonstrukci. Aktuální dispozice přízemního patra obytné části nabízí vstupní a spojovací chodbu se schody do 1 patra, kuchyň se skladovací komorou, dva pokoje, pracovnu, koupelnu a samostatnou toaletu. Součástí přízemního patra jsou dále dvě samostatné neprůchozí místnosti s individuální vstupy ze dvora, skladovací komora a částečně podsklepená stodola (45,2 m²). 1. patře obytné části domu se nachází prostorná místnost s okny do ulice. Dům je napojen na obecní vodovodní řad. elektřinu a plyn. Odběrná místa (měřiče) pro el. energii a plyn byla demontována na základě předchozího požáru. Kanalizace je svedena do septiku na dvoře. Přípojka na kanalizační systém obce je situována před domem. Vjezd do dvora je zajištěn prostřednictvím průjezdu.

Za domem je situována částečně oplocená zahrada s rozlohou 593 m², která je situována do klidového vnitrobloku. Na zahradě se nachází studna s užitnou vodou a ovocné stromy a keře.  

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a s jednoduchou dostupnosti do centra města Prostějov vzdáleného cca 5 minut jízdy autem. 

Majitel této nemovitosti si vyhrazuje právo prodat svůj nemovitý majetek nejvýhodnější nabídce. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím, certifikovaného realitního makléře.

Fotogalerie

Cena 2 290 000 Kč (včetně právního servisu a provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář