Prodej rodinného domu Boleslavova - Olomouc - REZERVOVÁNO

K exkluzivnímu prodeji nabízíme třípodlažní rodinný dům s prostornou garáží (25m²) a pozemkem o velikosti 463 m² v Olomouci – městské části Lazce.

Nemovitost s užitnou plochou 284 m² je zateplena, osazena plastovými okny a nabízí veškerý komfort, na který si vzpomenete.

Popis nemovitosti

Toužíte po teple rodinného krbu? Tento dům s dispozicí obytných prostor 5+1 vám ho hravě poskytne – a to doslova. Dominantou vyvýšeného přízemí je totiž prostorný obývací pokoj s krbem na tuhá paliva, který se prostřednictvím důmyslného systému tepelných průduchů podílí na vytápění, a tak vás během chladných dnů spolehlivě zahřeje. A co nezvládne vytopit krb, o to se postará plynový kotel, který má zároveň na starost ohřev vody. Další perličkou je jídelna se vstupem na zastřešenou terasu (11 m²) . Ta je orientována na západ a spolu výhledem do zahrady mnohdy nabízí i pohled na romantický západ slunce. Součástí patra je také vstupní hala, kuchyň s kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči a WC s umyvadlem.
Dispozice druhého patra zahrnuje ložnici vybavenou klimatizací, pracovnu, dva neprůchozí pokoje, z nichž jeden má vlastní vstup do zimní zahrady, koupelnu s dvojitým umyvadlem a hydromasážním sprchovým koutem a samostatné WC s umyvadlem a WC sprchou.
Skutečný poklad se však nachází v suterénu, který řešen maximálně prakticky. Kromě sušárny, skladovací komory, koupelny a technické místnosti s prádelnou tu najdete příjemné překvapení v podobě vinného sklípku, sauny a posilovny s dveřmi vedoucími do zahrady plné okrasných stromů a keřů. Energii po náročném dni můžete načerpat také venku u bazénu nebo během posezení s přáteli pod pergolou.
K napouštění bazénu a splachování WC lze použít vodu ze studny, která rovněž patří k domu stejně jako parkovací stání a garáž se samostatným vjezdem z ulice Boleslavova. Dalším bonusem tohoto bydlení je klidná lokalita v těsné blízkosti historického centra a dobrou pěší dostupností na přilehlá sportoviště. PENB je ve fázi zpracování a tak prozatím uvádíme třídu G.V případě zájmu o bližší informace, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 13 900 000 Kč (včetně provize pro RK a právního servisu)

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář