Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej garáže (15m²) ul. Hněvotínská Olomouc PRODÁNO

K prodeji nabízíme garáž v družstevním vlastnictví na ulici Hněvotínská v Olomouci.

Popis nemovitosti

Garáž, do které je přivedena elektřina, se nachází v oploceném garážovém areálu na Tabulovém Vrchu. Vjezd do areálu je zabezpečen bránou. V areálu se nachází také společná nájezdová rampa. V těsné blízkosti areálu se nachází čerpací stanice Euro Oil a autobusová zastávka linky 16 a 19. Rozměry garáže 2,7 m - šířka a 5,4 m délka. Výška stropu v garáži je 2,1 m. Vjezd do garáže je přes zdvižná plechová vrata s rozměry 2,35 m - šířka a 1,86 m - výška.

Poplatek družstvu za užívání garáže je ve výši 2 400 Kč ročně (včetně poplatku za el. energii). Garáž je ve velmi dobrém technickém stavu, byla čerstvě vymalována a případě potřeby může také sloužit jako sklad. Volné ihned. V případě více zájemců si majitel této nemovitosti vyhrazuje právo prodeje družstevního podílu nejvýhodnější nabídce.
V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Cena 590 000 Kč (včetně provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář