Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 154 m² s pozemkem 214 m² Opluštilova Šternberk

K exkluzivnímu prodeji nabízíme dvoupodlažní rodinný dům ve šternberku

- městské části Hvězdné údolí. 

Nemovitost, která je osazena plastovými okny prošla kompletní rekonstrukcí v roce 1983.

Popis nemovitosti

Přízemí domu (61 m²) dispozičně nabízí průchozí garáž, spojovací chodbu se schodištěm do 2. NP, kuchyň, ložnici, obývací pokoj, spižírnu a koupelnu s umyvadlem, vanou a toaletou. 1. patro (73 m²), které bylo přistavěno v roce 1983 je dispozičně rozděleno na spojovací chodbu se schodištěm, ložnici, obývací pokoj, podkrovní pokoj, samostatnou toaletu a  západně orietovanou terasu.
Dům je v dobrém technickém stavu určenému k budoucí rekonstrukci. Vytápění domu bylo doposud řešeno prostřednictvím lokálních topidel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje el. boiler. Podkrovní část je osazena sedlovou střechou bez zateplení s plechovou krytinou. K domu náleží technické zázemí (47 m²), které je nedílnou součástí zastavěné plochy. Technické zázemí je rozděleno na garáž, dílnu a skladovací místnost pro uložení uhlí. Technické zázemí nabízí také sklep se sníženým stropem Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovodní řad a elektřinu. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě a okrajové části města Šternberk. Energetický štítek této budovy je momentální ve fázi zpracování a tak je uváděna energetická třída G. Možnosti zajištění nejvýhodnějšího financování nemovitosti lze konzultovat bez poplatku s naším finančním specialistou. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím, certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 4 090 000 Kč (včetně právního servisu a provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář