Prodej celoročně obyvatelné chaty Domašov nad Bystřicí

K exkluzivnímu prodeji nabízíme chatu 74 m² v obci Domašov nad Bystřicí s pozemkem 484 m²

 

Rezervováno

Popis nemovitosti

Celoročně obyvatelná chata prošla rekonstrukcí v roce 2015 a její zděné přízemní patro dispozičně nabízí společenskou místnost, kuchyňku s kuchyňskou linkou a dřezem, koupelnu s umyvadlem a sprchovým koutem, samostatné WC a schodiště. V prvním patře, které má samostatný vstup do zahrady je situována spojovací chodba, kuchyň, obývací pokoj s krbovými kamny a vstupem na terasu 7 m² a samostatné WC. Obytná část je dále rozšířena do podkrovního patra které je rozděleno na vstupní chodbu se schodištěm a dvě samostatné ložnice. Vytápění chaty, která je napojena na obecní vodovod, je řešeno prostřednictvím topidla na tuhá paliva v 1.N.P. a krbovými kamny situovanými ve 2. N.P. Ohřev vody zajišťuje 80 litrový el. bojler. Na zahradě, která je od okolních zahrad oddělena živým plotem ze vzrostlých jehličnatých stromů, se nachází udírna s ohništěm a dřevěný technický přístavek 12 m² sloužící k ukládání zahradního nábytku a nářadí. . Nemovitost se nachází v těsné blízkosti lesa jako součást klidné chatové oblasti na okraji obce vzdálené 30 minut jízdy autem od Olomouce. Možnosti financování lze bezplatně konzultovat s naším finančním poradcem. Pro více informací, nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře

3D scan

Fotogalerie

Cena 2 090 000 Kč (včetně provize pro RK a právního servisu)

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář