Prodej chaty 74 m² se zahradou 1287 m² Konice

K exkluzivnímu prodeji nabízíme rekreační chatu v obci Konice (okr. Prostějov).

Zděný objekt s obytným podkrovím se nachází v okrajové části obce na ulici Radošovec.

Popis nemovitosti

Přízemní patro této nemovitosti se třemi individuálními vstupy dispozičně nabízí vstupní a spojovací chodbu se schodištěm do podkroví, kuchyň, průchozí obývací pokoj s krbovými kamny a se vstupem na terasu, ložnici, dílnu se samostatným venkovním vstupem, koupelnu s umyvadlem a sprchovým koutem a samostatnou toaletu. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem a plynovým sporákem. V podkrovním patře je situována spojovací chodba se vstupem na terasu, průchozí ložnici a menší místnost která je vybavena rohovou kuchyňskou linkou s dřezem. Travnatá zahrada je osázena ovocnými stromy a keři. Na zahradě (1287 m²) se nachází kopaná studna s užitkovou vodou, betonová vodní nádrž s možností využití jako bazén, zahradní gril a dřevěný technický přístavek (10 m²) sloužící jako úložiště dřeva a zahradního nářadí. Nemovitost, která je osazena dřevěnými okny a vytápěna prostřednictvím krbových kamen je napojena na obecní vodovod a elektřinu. Ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač. Kanalizace je svedena dvou komorového jímky, která je situován u příjezdové cesty - na hranici pozemku. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě a těsné blízkosti lesa. Pro více informací nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 1 790 000 Kč (včetně provize pro RK a právního servisu)

video_-_zaver

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář