Prodej chalupy, 200m² s pozemkem 1172m² - Oskava

REZERVOVÁNO

K exkluzivní prodeji nabízíme zařízenou a celoročně obyvatelnou Chalupu v malebné obci Oskava.

Popis nemovitosti

Chalupa, která prošla kompletní a velice vkusnou rekonstrukcí, kde byl kladen důraz na zachování původních stavebních prvků této nemovitosti, osazena plastovými okny s trojskly a novou střechou je rozdělena na dvě podlaží a půdní prostor s možností realizace dalšího podkrovního pokoje (22 m²) .
Přízemní patro dispozičně nabízí spojovací chodbu s předsíní, skladovací místnost, prostornou kuchyň, koupelnu s se sprchovým koutem, bidetem a toaletou. Nedílnou součástí přízemí je také pracovna a průchozí obývací pokoj se vstupem na terasu. Zastřešená terasa (18 m²) s posezením a zahradním krbem je ideální příležitostí pro odpočinek s výhledem do zahrady.
V prvním patře chalupy se nachází prostorná chodba se schodištěm, tři samostatné a neprůchozí ložnice a koupelna se sprchovým koutem a bidetem toaletou. Dům je vytápěn prostřednictvím plynového kotle a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Na zahradě osázené ovocnými stromy a keři jsou situovány 2 technické přístavky a studna.

Chalupa se nachází v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností. Obec Oskava leží podél horního toku stejnojmenné říčky, v hluboce zaklesnutém údolí, které je obklopeno kopci Hraběšické hornatiny, ve vzdálenosti 25 km od města Šumperka a 41 km od Olomouce.
Okolní krajina přímo vybízí k toulkám a procházkám přírodou, kterou do značné míry tvoří lesy a kopce s velkými výškovými rozdíly. Zajímavostí je zřícenina hradu Rabštejna v místní části Bedřichov, odkud je bohatý rozhled po kraji. Další pozvánkou k vycházce jsou nedaleké Rešovské vodopády, k nimž je pěší trasa vyznačena turistickými značkami.
V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky, prosím kontaktujte realitního makléře.

Fotogalerie

Cena 4 590 000 Kč (včetně provize pro RK a právního servisu)

pozadi_video

Kontaktní formulář