Prodej bytu 3+1 62m² - Palackého - Lanškroun

K exkluzivnímu prodeji nabízíme byt 3+1 s obytnou plochou 47 m² v jižní části města Lanškroun.

Popis nemovitosti

Bytová jednotka je situovaná ve vyvýšeném přízemí cihlového bytového domu na ulici Palackého. Tato movitost s možností následné realizace jako 3+KK je určena ke kompletní rekonstrukci včetně podlah a je osazena původními dřevěnými okny. Dispozičně nabízí vstupní a propojovací chodbu, 3 průchozí pokoje, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K bytu náleží prostorná sklepní kóje situovaná v suterénu domu. Byt je vytápěn prostřednictvím lokálních plynových topidel WAF. Ohřev vody zajišťuje plynový kotel situovaný v koupelně. Dům ve kterém se tato bytová jednotka nachází je napojen na veškeré inženýrské sítě. K bytu náleží prostorný sklep (13m²) a půdní prostor (18m) situovaný v podkroví domu. Pro více informací nebo sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte certifikovaného realitního makléře.

Fotogalerie

Cena k jednání

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář