Prodej bytu 3+1, 61m², Dělnická Olomouc REZERVOVÁNO

K exkluzivnímu prodeji nabízíme byt 3+1 s balkonem v ulici Dělnická v Olomouci. 

Popis nemovitosti

Bytová jednotka v původním stavu se nachází ve 4. (nejvyšším) patře panelového domu po celkové revitalizaci (nová plastová okna, vstupní dveře a schránky, stupačky, kompletní zateplení budovy včetně střechy).

Dispozice bytu o celkové rozloze 61 m² zahrnuje vstupní a spojovací chodbu, jeden průchozí a dva neprůchozí pokoje, kuchyň vybavenou kuchyňskou linkou s dřezem a plynovým sporákem, dále koupelnu s vanou a umyvadlem a samostatné WC. Balkon a okna situovaná na východ nabízí výhled na okolní majestátní borovice. Západní strana je orientovaná do vnitrobloku a propůjčuje bytu příjemný klid. Podlahy obytných pokojů jsou řešeny ve formě parket a vytápění zajišťuje dálkové topení. K nemovitosti náleží sklepní kóje v přízemním patře domu. Budoucí majitel bytu může využívat také prostor ve společné kočárkárně.

Byt se nachází v žádané lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností do centra města prostřednictvím MHD. Děti a sportovce jistě potěší nedaleké multifunkční hřiště v areálu místní základní školy. Zájemci si zde mohou zahrát například plážový volejbal, malou kopanou nebo basketbal. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím, certifikovaného makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 2 990 000 Kč (včetně provize pro RK)

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář