Prodej bytu 2+1 se zahradou v Olomouci - Rezervováno

K exkluzivnímu prodeji nabízíme byt 2+1 (64m²) v Olomouci - městské části Lazce

Rezervováno

Popis nemovitosti

Bytová jednotka určená k rekonstrukci a situovaná na jiho-západ se nachází v přízemí cihlového bytového domu na ulici Václava III. Dispozičně nabízí vstupní a spojovací chodbu, průchozí kuchyň s kuchyňskou linkou a plynovým sporákem, ložnici, prostorný obývací pokoj a koupelnu s vanou, sprchou, umyvadlem a WC. Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn prostřednictvím plynového kotle. K bytu náleží dvě sklepní kóje 1,5 m² a 7 m², situované v suterénu domu. Nedílnou součástí prodeje je také vlastnický podíl na přilehlé oplocené zahradě u domu. Dům, který byl osazen plastovými okny je situován v klidné lokalitě s dobrou dostupností do historického centra města. Možnosti financování nemovitosti lze bezplatně konzultovat s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o bližší informace, kontaktujte prosím certifikovaného realitního makléře.

3D scan

Fotogalerie

Cena 2 790 000 Kč (včetně provize pro RK a právního servisu)

web_-_chytry_makler

Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.


Adam Šimoník

Kontaktní formulář