Prodat dům natolik výhodně, aby bylo možné za utržené peníze koupit větší, zní jako nesplnitelný úkol.

Prodat dům natolik výhodně, aby bylo možné za utržené peníze koupit větší, zní jako nesplnitelný úkol.

Jenže přesně s takovou prosbou se na mě klienti obrátili. A protože mám rád výzvy, hned jsem se pustil do příprav. Netrvalo dlouho a perfektní nemovitost podle jejich představ byla na světě.

Pak už stačilo zprostředkovat prodej původního domu a koupi nového tak, aby byly spokojené všechny zapojené strany. Teď už si klienti užívají vytoužený domov a já musím říct, že jsem si roli asistenta prodeje, nákupu a poradce v jednom opravdu užil.

Také plánujete stěhování do většího a zároveň prodej stávajícího domu nebo bytu?

Už s tím nemusíte otálet, kontaktujte mě a společně zvládneme obojí – za rozumnou cenu a v rozumném čase.

Adam Šimoník
Autor: Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů