Prodat dům natolik výhodně, aby bylo možné za utržené peníze koupit větší, zní jako nesplnitelný úkol.

Prodat dům natolik výhodně, aby bylo možné za utržené peníze koupit větší, zní jako nesplnitelný úkol.

Jenže přesně s takovou prosbou se na mě klienti obrátili. A protože mám rád výzvy, hned jsem se pustil do příprav. Netrvalo dlouho a perfektní nemovitost podle jejich představ byla na světě.

Pak už stačilo zprostředkovat prodej původního domu a koupi nového tak, aby byly spokojené všechny zapojené strany. Teď už si klienti užívají vytoužený domov a já musím říct, že jsem si roli asistenta prodeje, nákupu a poradce v jednom opravdu užil.

Také plánujete stěhování do většího a zároveň prodej stávajícího domu nebo bytu?

Už s tím nemusíte otálet, kontaktujte mě a společně zvládneme obojí – za rozumnou cenu a v rozumném čase.

Adam Šimoník
Autor: Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v Olomouci a blízkém okolí pod hlavičkou realitní kanceláře Vojta Reality. Kromě prodeje a pronájmu bytů, domů a komerčních prostor poskytuji také kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Úspěšnost oboru, ve kterém působím, se do značné míry zakládá na dobrém jménu makléře.

Při své práci proto vždy postupuji v souladu s přáním klienta a dbám na maximálně férový přístup. Také proto mě odborná porota zvolila Realiťákem roku 2019 pro Olomoucký kraj i celou Českou republiku. A tak Vám mohu nabídnout profesionální přístup a spolupráci na té nejvyšší úrovni. Za největší ocenění a důkaz toho, že svou práci dělám správně, ale považuji rostoucí klientelu, které se mi dostává také díky doporučení od spokojených zákazníků.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám prostě musí sedět. Ve Vojta Reality se starám o české i zahraniční klienty, a přestože s nimi komunikuji nejen v českém, ale i anglickém či polském jazyce, vždy najdeme společnou řeč. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, neváhejte mě kontaktovat. Jako můj klient získáte řadu výhod zdarma, čímž Vám ušetřím nejen spoustu času, ale i peněz.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů