Ohlédnutí za první polovinou roku 2021

Ohlédnutí za první polovinou roku 2021

To si vždycky pomyslím, že má tahle práce opravdový smysl. ❤️ A kdykoli potřebuju motivaci, abych si vysoké pracovní tempo udržel, stačí si vybavit, kolik dobrého už se povedlo. Třeba v tom letošním roce jsem našel kupce čtrnácti nemovitostem v celkové hodnotě 61 990 000 Kč.
? Ale úspěch nelze přepočítávat jen na peníze, na pozadí je mnoho usilovné práce, bezvadný tým schopných lidí a v neposlední řadě i hektolitry vypité kávy. ?☕
Každopádně ten výsledek pokaždé stojí za to. Celé je to totiž o přístupu. Každý jeden projekt mě posouvá dál, a i když je to občas dřina, stejně do něj chci jít naplno. ✌️ A příště znovu.
Jsem velmi zvědavý, co přinese následující pololetí. Vám už teď můžu slíbit, že zahálet nehodlám. Právě naopak – čeká vás spousta zajímavých nabídek, novinek a taky postřehů „ze života realiťáka“. ?
? Díky, že jste u toho se mnou, bez vaší důvěry a skvělé podpory by to prostě nešlo.
Užil jsem si každou naši spolupráci a těším se na tu příští.

Adam Šimoník
Autor: Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů