Ohlédnutí za první polovinou roku 2021

Ohlédnutí za první polovinou roku 2021

To si vždycky pomyslím, že má tahle práce opravdový smysl. ❤️ A kdykoli potřebuju motivaci, abych si vysoké pracovní tempo udržel, stačí si vybavit, kolik dobrého už se povedlo. Třeba v tom letošním roce jsem našel kupce čtrnácti nemovitostem v celkové hodnotě 61 990 000 Kč.
? Ale úspěch nelze přepočítávat jen na peníze, na pozadí je mnoho usilovné práce, bezvadný tým schopných lidí a v neposlední řadě i hektolitry vypité kávy. ?☕
Každopádně ten výsledek pokaždé stojí za to. Celé je to totiž o přístupu. Každý jeden projekt mě posouvá dál, a i když je to občas dřina, stejně do něj chci jít naplno. ✌️ A příště znovu.
Jsem velmi zvědavý, co přinese následující pololetí. Vám už teď můžu slíbit, že zahálet nehodlám. Právě naopak – čeká vás spousta zajímavých nabídek, novinek a taky postřehů „ze života realiťáka“. ?
? Díky, že jste u toho se mnou, bez vaší důvěry a skvělé podpory by to prostě nešlo.
Užil jsem si každou naši spolupráci a těším se na tu příští.

Adam Šimoník
Autor: Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů