Kdysi mi někdo řekl, že není čas ztrácet čas.

Kdysi mi někdo řekl, že není čas ztrácet čas.
Ostatně, jestli už jste se mnou spolupracovali, tak to znáte – k projektům přistupuji s pečlivostí, ale bez zbytečného protahování. Nikdo přece nemá rád „mlácení prázdné slámy“ a já se alespoň nemusím červenat, když vám slibuju úsporu času a peněz.
A abych zůstal věrný svému přístupu, půjdu rovnou k věci. Letošní anketa Realiťák roku je v plném proudu, přičemž nedílnou součástí hodnocení makléřů tvoří hlasy veřejnosti. A protože hlasování probíhá elektronicky, vnímám tohle jako tu nejlepší cestu, jak vás oslovit.
Baví vás má prezentace? Podpořit mě můžete naprosto jednoduše.
Prostě kliknete na na odkaz: https://www.realitakroku.cz/hlasovani/adam-simonik-14757/1 a svou volbu potvrdíte v příchozím e-mailu. Já se mezitím vrhnu na další zajímavý úkol, který mi tahle práce přinese. 
Předem děkuji za vaše hlasy a podporu.
Adam Šimoník
Autor: Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů? Vsaďte na správného makléře

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení vám prostě musí sedět

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů