Kdysi mi někdo řekl, že není čas ztrácet čas.

Kdysi mi někdo řekl, že není čas ztrácet čas.
Ostatně, jestli už jste se mnou spolupracovali, tak to znáte – k projektům přistupuji s pečlivostí, ale bez zbytečného protahování. Nikdo přece nemá rád „mlácení prázdné slámy“ a já se alespoň nemusím červenat, když vám slibuju úsporu času a peněz.
A abych zůstal věrný svému přístupu, půjdu rovnou k věci. Letošní anketa Realiťák roku je v plném proudu, přičemž nedílnou součástí hodnocení makléřů tvoří hlasy veřejnosti. A protože hlasování probíhá elektronicky, vnímám tohle jako tu nejlepší cestu, jak vás oslovit.
Baví vás má prezentace? Podpořit mě můžete naprosto jednoduše.
Prostě kliknete na na odkaz: https://www.realitakroku.cz/hlasovani/adam-simonik-14757/1 a svou volbu potvrdíte v příchozím e-mailu. Já se mezitím vrhnu na další zajímavý úkol, který mi tahle práce přinese. 
Předem děkuji za vaše hlasy a podporu.
Adam Šimoník
Autor: Adam Šimoník

Jmenuji se Adam Šimoník a působím jako certifikovaný realitní makléř pro Olomoucký kraj. Specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Svým klientům nabízím kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu – od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Jako rodák ze Šternberka a obyvatel nedaleké Olomouce svůj kraj dobře znám a rád vám poskytnu odborný názor na místní trh s nemovitostmi.

Záruka splněných snů ? Vsaďte na správného makléře.

Spoléháte se při výběru realitního makléře spíše na důkazy než na slova? Pak mi dovolte, abych se představil také jako dvojnásobný vítěz prestižní ankety Realiťák roku v kategorii nejlepší realitní makléř pro Olomoucký kraj a zároveň jeden ze tří veřejností a odbornou porotou nejlépe hodnocených specialistů v České republice.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám musí prostě sedět.

Realitní služby nefungují jako továrna na konfekci. Každý projekt, do kterého se spolu pustíme, je jedinečný a jako takový vyžaduje zcela individuální přístup. Při práci proto vždy vycházím z vašich představ a hledám ty nejlepší způsoby, jak je naplnit.

Zvládneme to bez jazykových bariér.

Ať budeme o projektech konverzovat v českém, anglickém či polském jazyce, jsem si jistý, že vždy najdeme společnou řeč. Díky naší spolupráci ušetříte čas a získáte celou řadu výhod zdarma. Nevěříte? Zavolejte a přesvědčte se sami. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, jsem tu pro vás.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů