Bezkonkurenční internetové a TV připojení na vaší stávající nebo budoucí adrese

Bezkonkurenční internetové a TV připojení na vaší stávající nebo budoucí adrese

Chcete získat internetové a TV připojení za velmi výhodných podmínek, které si u poskytovatelů služeb nemáte šanci sami vyjednat?

Tak mě kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku na míru. Vyřešíte tím své připojení na stávající nebo budoucí adrese. 

Jak asi víte, pomáhám lidem plnit si sny o bydlení. Při zprostředkování bytu, domu nebo komerčního prostoru také často zařizuji internetové a TV připojení, proto vím, na koho se obrátit.

Jaké výhody na Vás čekají?

  • jsem nezávislý a vyhledám pro Vás vhodného poskytovatele
  • sleva až 40 % na měsíční paušál
  • u vybraných poskytovatelů jsou služby bez závazku
  • základní programová nabídka k internetu zdarma
  • sleva 200 Kč na prvních 6 měsíců
  • první 4 měsíce za 99 Kč (internet i TV)
  • instalace služeb technikem zdarma
  • výkonný Wi-Fi modem zdarma
Adam Šimonik
Autor: Adam Šimonik

Jmenuji se Adam Šimoník a specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v Olomouci a blízkém okolí pod hlavičkou realitní kanceláře Vojta Reality. Kromě prodeje a pronájmu bytů, domů a komerčních prostor poskytuji také kompletní servis služeb v oblasti realitního trhu od poradenství až po veškeré administrativní úkony. Úspěšnost oboru, ve kterém působím, se do značné míry zakládá na dobrém jménu makléře.

Při své práci proto vždy postupuji v souladu s přáním klienta a dbám na maximálně férový přístup. Také proto mě odborná porota zvolila Realiťákem roku 2019 pro Olomoucký kraj i celou Českou republiku. A tak Vám mohu nabídnout profesionální přístup a spolupráci na té nejvyšší úrovni. Za největší ocenění a důkaz toho, že svou práci dělám správně, ale považuji rostoucí klientelu, které se mi dostává také díky doporučení od spokojených zákazníků.

Nedělám kompromisy, bydlení Vám prostě musí sedět. Ve Vojta Reality se starám o české i zahraniční klienty, a přestože s nimi komunikuji nejen v českém, ale i anglickém či polském jazyce, vždy najdeme společnou řeč. Pokud hledáte spolehlivého realitního makléře, neváhejte mě kontaktovat. Jako můj klient získáte řadu výhod zdarma, čímž Vám ušetřím nejen spoustu času, ale i peněz.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů